BİZE ULAŞIN
0386 612 2266
E-POSTA
bilgi@cicekdagi.bel.tr
ADRES
Yenişehir Mahallesi, Korhan Sok. No:2 Çiçekdağı/Kırşehir

Başkanımızın Özgeçmişi ve Mesajı

ÖZ GEÇMİŞ

1965 yılında Çiçekdağı-Tepecik köyünde dünyaya geldi. Yerköy İstiklal İlkokulu, Yerköy Ortaokulu ve 1983 yılında da Yerköy Lisesinden mezun oldu. 

1988-89 seneleri arasında vatanı görevinin acemi birliğini Isparta’da usta birliğini ise  Hakkari’de yapmış olup Askerlikten sonra Ankara , Kırşehir ve Nevşehir’de çeşitli özel şirketlerde çalıştıktan sonra ilçemize hitap eden temizlik , inşaat ve medikal şirketi kurarak iş hayatına başlamış oldu. 

1985 yılında evlendi. Ali ve Ömer isminde iki oğlu vardır. 

2000 yılında Milliyetçi Hareket Partisine siyasi anlamda hizmet edebilme düşüncesi ve gayesi ile Çiçekdağı teşkilatına üye oldu.

2001-2008 yılları arasında resmi anlamda 2 dönem ilçe başkanlığı görevi yürüttü.

İlçemize daha iyi ve daha verimli hizmet yapabilmek için 29 mart 2009 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı adayı oldu. 

Vatandaşlarımızında teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine geldi. 

2014 yerel seçimlerinde tekrardan Belediye Başkanlığı görevine seçilerek halen görevine devam etmektedir.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Saygıdeğer Hemşehrilerim;

2009 yılında sizlerin teveccühü ile seçilmiş olduğum Belediye Başkanlığı görevine 2014 yılında tekrar seçilerek ilçemize ikinci defa beş yıl daha hizmet etme onuruna eriştim. Siz değerli hemşehrilerim ve güzel ilçemize hizmet etmek adına çıkmış olduğumuz bu kutsal yolda misyonumuza ve vizyonumuza yakışır bir şekilde sizlere layık olmak için gücümüzle çalışmaya gayret ettik ve etmeye devam ediyoruz . Köylülerimizin, işçilerimizin, esnaflarımızın, kadınlarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın problem ihtiyac ve taleplerine öncelik veren ilçemizin sosyal yaşamının düzenlenmesinde insanı merkeze koyan; katılımcı, demokratik ve milli adalete saygılı olmayı kılavuz edinen ; barış içinde , dostça , kardeşçe birlikte yaşamayı, dayanışma ve sevgiyi öncelikli olarak gören ; milletimizin çıkarlarını titizlikle gözeten bir anlayış içerisindeyiz. İlçemize ve vatandaşlarımıza verdiğimiz değer nispetinde güvenip teslim ettiğiniz ilçemize hizmet etmek ve daha yaşanılabilir bir Çiçekdağı için imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirerek; Kısacası yenilenen imar planının yaşam rahatlığıyla , eğitimiyle , kültürüyle ve sosyal yaşantısıyla, her yıl yenilenerek farklılaşan ilçemiz, gün ve gün değişerek gelişen ve modernleşen bir yapıya kavuşacaktır. Bu bağlamda her konuda daima yanımda bulunan tüm personelime, belediye meclis üyelerime , hizmetin en güzeline layık olan siz siz değerli hemşehrilerime ve Devlet-i Aliyemize teşekkür eder; Saygı ve Sevgilerimi Sunarım.